
Wholesale Women's Copper Ring With Butterfly Design And Inlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Wholesale Women's Copper Ring With Butterfly Design And Inlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Sweet,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























