
Wholesale Women's Copper Starshaped Retro Hiphop Snake Print Leopard Print Love Necklace With Dripping Oil Design
Wholesale Women's Copper Starshaped Retro Hiphop Snake Print Leopard Print Love Necklace With Dripping Oil Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images







Wholesale Women's Copper Starshaped Retro Hiphop Snake Print Leopard Print Love Necklace With Dripping Oil Design
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Star |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























