
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Love Simple Temperament Peach Heart Pendant Doublesided Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
Wholesale Women's Copper Titanium Steel Love Simple Temperament Peach Heart Pendant Doublesided Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images












Wholesale Women's Copper Titanium Steel Love Simple Temperament Peach Heart Pendant Doublesided Clavicle Chain Jewelry With Electroplating And Mixed Gemstone Inlay
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























