
Wholesale Women's Copper Twist Open Ring With Micro Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone
Wholesale Women's Copper Twist Open Ring With Micro Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone
| Inlaid Material | Alloy Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Twist |
| Occasion | Festival |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images




Wholesale Women's Copper Twist Open Ring With Micro Inlaid Artificial Gem And Semiprecious Stone
| Inlaid Material | Alloy Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Twist |
| Occasion | Festival |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlaid Material | Alloy Inlaid Artificial Gem,Semi-Precious Stone |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Twist |
| Occasion | Festival |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Women's |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























