
Wholesale Women's Doublelayer Asymmetrical Pearl Light Zircon Necklace With Geometric Pattern Copper Chain And Titanium Steel Pendant Electroplated In 18K Gold Color Preservation
Wholesale Women's Doublelayer Asymmetrical Pearl Light Zircon Necklace With Geometric Pattern Copper Chain And Titanium Steel Pendant Electroplated In 18K Gold Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Original: $2.48
-65%$2.48
$0.87More Images










Wholesale Women's Doublelayer Asymmetrical Pearl Light Zircon Necklace With Geometric Pattern Copper Chain And Titanium Steel Pendant Electroplated In 18K Gold Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |























