
Wholesale Women's Doublesided Clover And Leaf Pendant Collarbone Cross Chain Fashion Simple Versatile Silverplated Titanium Steel Necklace
Wholesale Women's Doublesided Clover And Leaf Pendant Collarbone Cross Chain Fashion Simple Versatile Silverplated Titanium Steel Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images



















Wholesale Women's Doublesided Clover And Leaf Pendant Collarbone Cross Chain Fashion Simple Versatile Silverplated Titanium Steel Necklace
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Steel Color |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |























