
Wholesale Women's Elegant Geometric Titanium Steel Electroplated Five Leaf Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jk Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images


















Wholesale Women's Elegant Geometric Titanium Steel Electroplated Five Leaf Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jk Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Jk Style,Plants And Flowers |
| Weight | 4g |























