
Wholesale Women's Elegant Retro Crown Geometric Copper Earrings With Zircon And Flower Patterns
Wholesale Women's Elegant Retro Crown Geometric Copper Earrings With Zircon And Flower Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Flowers,Geometry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images




Wholesale Women's Elegant Retro Crown Geometric Copper Earrings With Zircon And Flower Patterns
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Flowers,Geometry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | The Crown,Flowers,Geometry |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























