
Wholesale Women's Exotic Geometric Zinc Alloy Electroplated Ring Set With Flower And Chain Patterns
Wholesale Women's Exotic Geometric Zinc Alloy Electroplated Ring Set With Flower And Chain Patterns
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Chain |
| Style | Exotic Style,Geometry |
| Weight | 33g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images












Wholesale Women's Exotic Geometric Zinc Alloy Electroplated Ring Set With Flower And Chain Patterns
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Chain |
| Style | Exotic Style,Geometry |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Lady,Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Chain |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Chain |
| Style | Exotic Style,Geometry |
| Weight | 33g |























