
Wholesale Women's Fashion Adjustable Couple Bracelet With Heart Pendant Made Of Alloy And Stainless Steel With Rhinestone Inlay
Wholesale Women's Fashion Adjustable Couple Bracelet With Heart Pendant Made Of Alloy And Stainless Steel With Rhinestone Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images








Wholesale Women's Fashion Adjustable Couple Bracelet With Heart Pendant Made Of Alloy And Stainless Steel With Rhinestone Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Mosaic Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |





















