
Wholesale Women's Fashion Alloy Bracelet Quartz Watch With Round Dial And Mermaid Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 1g |
Original: $5.66
-65%$5.66
$1.98More Images




Wholesale Women's Fashion Alloy Bracelet Quartz Watch With Round Dial And Mermaid Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 1g |























