
Wholesale Women's Fashion Copper Inlaid Pearl Flower Petal Earrings
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images









Wholesale Women's Fashion Copper Inlaid Pearl Flower Petal Earrings
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Ceramic |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Pearls |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























