
Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Ring With Microinlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |
Original: $3.82
-65%$3.82
$1.34More Images











Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Ring With Microinlaid Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 15g |























