
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Adjustable Open Ring Jewelry
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Adjustable Open Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $5.36
-65%$5.36
$1.88More Images




Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Adjustable Open Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























