
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Round Zircon Pendant Necklace With Conventional Chain
Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Round Zircon Pendant Necklace With Conventional Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $6.05
-65%$6.05
$2.12More Images







Wholesale Women's Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Round Zircon Pendant Necklace With Conventional Chain
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























