
Wholesale Women's Fashion Geometric U Shape Titanium Steel Electroplated Pearl Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $6.13
-65%$6.13
$2.15More Images







Wholesale Women's Fashion Geometric U Shape Titanium Steel Electroplated Pearl Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























