
Wholesale Women's Fashion Jewelry Alloy Water Wave Chain With Geometric Pattern And Baking Paint Treatment
Wholesale Women's Fashion Jewelry Alloy Water Wave Chain With Geometric Pattern And Baking Paint Treatment
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |
Original: $5.30
-65%$5.30
$1.85More Images





Wholesale Women's Fashion Jewelry Alloy Water Wave Chain With Geometric Pattern And Baking Paint Treatment
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Baking Paint |
| Weight | 200g |























