
Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Oval Synthetic Fritillaria Pendant Titanium Steel Electroplated In 18K True Gold
Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Oval Synthetic Fritillaria Pendant Titanium Steel Electroplated In 18K True Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Oval |
| Pendant Material | Synthetic Fritillaria |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.48
-65%$3.48
$1.22More Images










Wholesale Women's Fashion Jewelry Set With Oval Synthetic Fritillaria Pendant Titanium Steel Electroplated In 18K True Gold
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Oval |
| Pendant Material | Synthetic Fritillaria |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Oval |
| Pendant Material | Synthetic Fritillaria |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























