
Wholesale Women's Fashion Light Luxury Quartz Crystal Watch With Copper Shell And Rectangle Dial
Wholesale Women's Fashion Light Luxury Quartz Crystal Watch With Copper Shell And Rectangle Dial
| Case Material | Copper Shell |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Bracelet With Copper Jewelry |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 38g |
Original: $40.85
-65%$40.85
$14.30More Images





Wholesale Women's Fashion Light Luxury Quartz Crystal Watch With Copper Shell And Rectangle Dial
| Case Material | Copper Shell |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Bracelet With Copper Jewelry |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Copper Shell |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Bracelet With Copper Jewelry |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 38g |























