
Wholesale Women's Fashion Minimalist Ferris Wheel Sun Moon Glow Inlaid Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set Including Ring And Necklace With Earrings
Wholesale Women's Fashion Minimalist Ferris Wheel Sun Moon Glow Inlaid Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set Including Ring And Necklace With Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.14
-65%$4.14
$1.45More Images












Wholesale Women's Fashion Minimalist Ferris Wheel Sun Moon Glow Inlaid Zircon Titanium Steel Electroplated Jewelry Set Including Ring And Necklace With Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 30g |























