
Wholesale Women's Fashion Necklace With Imitation Pearls And Mixed Gemstone Setting Geometric Pendant Manual Design
Wholesale Women's Fashion Necklace With Imitation Pearls And Mixed Gemstone Setting Geometric Pendant Manual Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 96g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images




Wholesale Women's Fashion Necklace With Imitation Pearls And Mixed Gemstone Setting Geometric Pendant Manual Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 96g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Manual |
| Shape | Geometric |
| Style | Fashion Ol,Minimalist |
| Weight | 96g |























