
Wholesale Women's Fashion Ol Star Pattern Titanium Steel Adjustable Ring With Electroplating
Wholesale Women's Fashion Ol Star Pattern Titanium Steel Adjustable Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





Wholesale Women's Fashion Ol Star Pattern Titanium Steel Adjustable Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























