
Wholesale Women's Fashion Ol Zinc Alloy Heart Shape Electroplated Multi Layer Love Clavicle Necklace
Wholesale Women's Fashion Ol Zinc Alloy Heart Shape Electroplated Multi Layer Love Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 98g |
Original: $4.55
-65%$4.55
$1.59More Images




Wholesale Women's Fashion Ol Zinc Alloy Heart Shape Electroplated Multi Layer Love Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 98g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol |
| Weight | 98g |























