
Wholesale Women's Fashion Pearl Geometric Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm(Inclusive)-5Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images






Wholesale Women's Fashion Pearl Geometric Earrings With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm(Inclusive)-5Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 4Mm(Inclusive)-5Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |





















