
Wholesale Women's Fashion Retro Exaggerated Gold Electroplated Stainless Steel Chain Necklace With Star And Heart Elements
Wholesale Women's Fashion Retro Exaggerated Gold Electroplated Stainless Steel Chain Necklace With Star And Heart Elements
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $2.42
-65%$2.42
$0.85More Images
















Wholesale Women's Fashion Retro Exaggerated Gold Electroplated Stainless Steel Chain Necklace With Star And Heart Elements
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























