
Wholesale Women's Fashion Retro Marine Style Animal Zodiac Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace With O Chain
Wholesale Women's Fashion Retro Marine Style Animal Zodiac Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace With O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41More Images




Wholesale Women's Fashion Retro Marine Style Animal Zodiac Stainless Steel 18K Gold Plated Pendant Necklace With O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























