
Wholesale Women's Fashion Simple Light Luxury Geometric Ushaped Bamboo Winding Spiral Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Combination
Wholesale Women's Fashion Simple Light Luxury Geometric Ushaped Bamboo Winding Spiral Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Combination
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images













Wholesale Women's Fashion Simple Light Luxury Geometric Ushaped Bamboo Winding Spiral Stainless Steel 18K Gold Plated Earrings Combination
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























