
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Ring With Square Love Shape And Flower Design Inlaid With Zircon
Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Ring With Square Love Shape And Flower Design Inlaid With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $2.61
-65%$2.61
$0.91More Images

















Wholesale Women's Fashion Stainless Steel Ring With Square Love Shape And Flower Design Inlaid With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |























