
Wholesale Women's Ferris Wheel Retro Stacked Necklace With Natural Stone Cat's Eye Shell Imitation Pearl Geometric Stainless Steel Pendant Electroplated
Wholesale Women's Ferris Wheel Retro Stacked Necklace With Natural Stone Cat's Eye Shell Imitation Pearl Geometric Stainless Steel Pendant Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon,Cat's Eye,Shell,Imitation Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images






Wholesale Women's Ferris Wheel Retro Stacked Necklace With Natural Stone Cat's Eye Shell Imitation Pearl Geometric Stainless Steel Pendant Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon,Cat's Eye,Shell,Imitation Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel,Zircon,Cat's Eye,Shell,Imitation Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















