
Wholesale Women's Flower Pendant Necklace Copper 925 Silver Zirconia Highend Retro Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images





Wholesale Women's Flower Pendant Necklace Copper 925 Silver Zirconia Highend Retro Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 3g |























