
Wholesale Women's French Retro Light Luxury Clavicle Chain Set With Alloy Pendant And Imitation Pearls Electroplating
Wholesale Women's French Retro Light Luxury Clavicle Chain Set With Alloy Pendant And Imitation Pearls Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images


























Wholesale Women's French Retro Light Luxury Clavicle Chain Set With Alloy Pendant And Imitation Pearls Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 50g |























