
Wholesale Women's French Retro 316L Stainless Steel Lava Earrings With Irregular Petal Pleat Design And Geometric Flower Pattern
Wholesale Women's French Retro 316L Stainless Steel Lava Earrings With Irregular Petal Pleat Design And Geometric Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Wholesale Women's French Retro 316L Stainless Steel Lava Earrings With Irregular Petal Pleat Design And Geometric Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Style | French Retro,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























