
Wholesale Women's Geometric Cartoon Plant Flowers Square Star Galaxy Furnace Real Gold Electroplated Titanium Steel Necklace
Wholesale Women's Geometric Cartoon Plant Flowers Square Star Galaxy Furnace Real Gold Electroplated Titanium Steel Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images






Wholesale Women's Geometric Cartoon Plant Flowers Square Star Galaxy Furnace Real Gold Electroplated Titanium Steel Necklace
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























