
Wholesale Women's Geometric Circle Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
Wholesale Women's Geometric Circle Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Circle |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.62
-65%$2.62
$0.92More Images








Wholesale Women's Geometric Circle Pattern Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Necklace And Bracelet Jewelry Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Circle |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Circle |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Bracelet |
| Style | Geometry |
| Weight | 50g |





















