
Wholesale Women's Geometric Copper Earrings Inlaid Zircon With Snake And Animal Patterns
| Gender | Snake Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Original: $5.61
-65%$5.61
$1.96More Images





Wholesale Women's Geometric Copper Earrings Inlaid Zircon With Snake And Animal Patterns
| Gender | Snake Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Snake Geometric Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 2g |























