
Wholesale Women's Geometric Copper Gold Plated Layered Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $5.77
-65%$5.77
$2.02More Images





Wholesale Women's Geometric Copper Gold Plated Layered Snake Bone Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























