
Wholesale Women's Geometric Cshaped Electroplated Zinc Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles
Wholesale Women's Geometric Cshaped Electroplated Zinc Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | New Arrival |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 9g |
Original: $2.30
-65%$2.30
$0.80More Images







Wholesale Women's Geometric Cshaped Electroplated Zinc Alloy Earrings With 14K Gold Ear Needles
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | New Arrival |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | New Arrival |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Geometry |
| Weight | 9g |























