
Wholesale Women's Geometric Diamond Stainless Steel Lip Chain Necklace
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images









Wholesale Women's Geometric Diamond Stainless Steel Lip Chain Necklace
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol Style,Geometry |
| Weight | 10g |





















