
Wholesale Women's Geometric Diamond Titanium Steel Mixed Gem Inlay Colorpreserving Zircon Necklace Light Luxury Style
Wholesale Women's Geometric Diamond Titanium Steel Mixed Gem Inlay Colorpreserving Zircon Necklace Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images







Wholesale Women's Geometric Diamond Titanium Steel Mixed Gem Inlay Colorpreserving Zircon Necklace Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























