
Wholesale Women's Geometric Diamondstudded Alloy 14K Gold Earrings In Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 7g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images









Wholesale Women's Geometric Diamondstudded Alloy 14K Gold Earrings In Light Luxury Style
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Diamond |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 7g |























