
Wholesale Women's Geometric Exaggerated Oval Hollow Electroplated Titanium Steel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.93
-65%$3.93
$1.38More Images








Wholesale Women's Geometric Exaggerated Oval Hollow Electroplated Titanium Steel Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























