
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Imitation Pearl Pendant Necklace With Round Snake O Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Imitation Pearl Pendant Necklace With Round Snake O Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images






Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Imitation Pearl Pendant Necklace With Round Snake O Chain Made Of Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Versatile,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























