
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Love Hug Detachable Necklace With O Word Chain Titanium Steel Electroplated
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Love Hug Detachable Necklace With O Word Chain Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.45
-65%$4.45
$1.56More Images





Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Love Hug Detachable Necklace With O Word Chain Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























