
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Necklace With Malachite Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Design
Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Necklace With Malachite Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Malachite |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images





Wholesale Women's Geometric Ferris Wheel Necklace With Malachite Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Malachite |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl,Malachite |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 30g |





















