
Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring Modern Minimalist Style
Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring Modern Minimalist Style
| 6809 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Geometric Gold Plated Copper Letter Studded Zircon Open Index Finger Ring Modern Minimalist Style
| 6809 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6809 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Geometry |
| Weight | 4g |























