
Wholesale Women's Geometric Goldplated Titanium Steel Ferris Wheel Ochain Round Zircon Necklace With Small Fish Eyes And Multiaccessories
Wholesale Women's Geometric Goldplated Titanium Steel Ferris Wheel Ochain Round Zircon Necklace With Small Fish Eyes And Multiaccessories
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $8.03
-65%$8.03
$2.81More Images









Wholesale Women's Geometric Goldplated Titanium Steel Ferris Wheel Ochain Round Zircon Necklace With Small Fish Eyes And Multiaccessories
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























