
Wholesale Women's Geometric Handmade Vacuum Real Gold Plated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $5.04
-65%$5.04
$1.76More Images






Wholesale Women's Geometric Handmade Vacuum Real Gold Plated Stainless Steel Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Vacuum Real Gold Plating In Pvd Furnace |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Western Style,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |





















