
Wholesale Women's Geometric Hollowout Zircon Copper Necklace With Real Gold Plating
| 589 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Women's Geometric Hollowout Zircon Copper Necklace With Real Gold Plating
| 589 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 589 | Pendant: 18K Gold Plated Copper,Chain: Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























