
Wholesale Women's Geometric Irregular Pleated Zinc Alloy Earrings With Electroplating Treatment
Wholesale Women's Geometric Irregular Pleated Zinc Alloy Earrings With Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
More Images












Wholesale Women's Geometric Irregular Pleated Zinc Alloy Earrings With Electroplating Treatment
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |























