
Wholesale Women's Geometric Irregular Ushaped Horseshoe Pendant Necklace With Leather Rope Chain And Titanium Steel Gold Plated
Wholesale Women's Geometric Irregular Ushaped Horseshoe Pendant Necklace With Leather Rope Chain And Titanium Steel Gold Plated
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images






Wholesale Women's Geometric Irregular Ushaped Horseshoe Pendant Necklace With Leather Rope Chain And Titanium Steel Gold Plated
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leather Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























